Leasing samochodów dostawczych dla firm transportowych

dostawczy-leasing

Bardzo ważne zadanie pełnią firmy transportowe, ponieważ to dzięki nim odpowiedni towar jest dostarczany we właściwe miejsce. Takich zleceń na transport pojawia się bardzo wiele. Z usług takich korzystają inne firmy, jak i osoby prywatne. Natomiast sama firma transportowa musi dbać o to, aby wysilać się na rzecz swoich klientów w jak najlepszy sposób. Przez to zapewnia im coraz lepszą obsługę klienta, także telefonicznie, jak i poprzez specjalny formularz na stronie firmowej. Już to sprawia, że do firmy zaczynają kontaktować się nowe osoby, w tym także klienci stali. Nawiązanie takich relacji przyczynia się do zwiększenia przychodów działalności transportowej, która ma zamiar jeszcze dalej się rozwijać. I właśnie w tym celu wybiera jeszcze leasing samochodów dostawczych. Ich zastosowanie może gwarantować wspaniałe możliwości.

Co daje leasing?

O wiele niższe koszty wynikające z użytkowania takiego samochodu dostawczego. Płacimy za miesięczną ratę leasingową, więc nie odczuwamy tego tak bardzo. Natomiast koszty wynikające z użytkowania takiego samochodu również wliczamy do książki przychodów i rozchodów, w postaci tak zwanej kilometrówki. To sprawia, że udaje się nam minimalizować wydatki związane z płaceniem pewnych podatków.

Leasing jest jeszcze bardzo uproszczony, ponieważ uwzględnia samochody nowe i używane. My możemy więc zadecydować o tym, na które z nich się tutaj zdecydujemy. Możliwe, że nie posiadamy odpowiedniego budżetu, aby finansować auta dostawcze nowe. W takim momencie warto jest spojrzeć na samochody używane, jak i ofertę leasingu, która dla nich została przygotowana. Dzięki temu o wiele łatwiej będzie nam zdecydować, w jakim kierunku powinniśmy się jeszcze rozwijać na rzecz naszych odbiorców na rynku gospodarczym.

Jak wysila się firma transportowa:

– poszerza flotę samochodową

– obsługuje bardziej profesjonalnych klientów

Już podjęcie takich kroków jest w stanie przyczynić się do poprawy sytuacji finansowej firmy. Przecież poważniejsi klienci są w stanie zapewnić pozyskiwanie o wiele lepszych przychodów. Warto pomyśleć o nawiązaniu z nimi jak najlepszych relacji. Możliwe, że będziemy musieli ich różnie traktować, mieć przygotowaną dla nich specjalną ofertę. Ale są oni tego warci, ponieważ gwarantują nam naprawdę wysokie przychody i właśnie z takiej opcji powinniśmy korzystać. Natomiast samo poszerzenie naszego wyposażenia, floty samochodowej, gwarantuje obsłużenie większej ilości klientów każdego miesiąca.

Inny ciekawy artykuł:

Warto posiadać leasing na auto używane

This entry was posted on 6 października 2017, in Biznes. Bookmark the permalink.